Pobyt zameraný na regeneráciu a harmonizáciu tela, mysle a duše pomocou systému Joga v dennom živote® vo vlastnom stredisku Jogy v dennom živote Rijeka - Dharma hostels.

 

0clip image002

Joga wellness pobyt
Rijeka 2017
15. 7. - 22. 7. 2017

 

Dharma hostels – Rijeka, Chorvátsko

RIJEKA 2017: 8 dní / 7 nocí

Aktívna dovolenka ktorá spája tradičné jogové cvičenia, relaxácie, dychové cvičenia a meditácie spolu s príjemným prímorským prostredím, oddychom na pláži a kúpaním v mori. Pobyt je obohatený o workshopy, z ktorých si môžete každý deň vybrať ten, ktorý vás najviac osloví. Workshopy budú zamerané na praktické využitie jogy, pomôžu vám získať osobnú skúsenosť s cvičeniami a technikami a počas workshopu varenia sa naučíte pripravovať vegetariánske jedlá. Súčasťou pobytu budú aj večerné posedenia – satsangy. Voľné rozprávanie o joge, o spoznávaní samého seba, o čakrách a práne…

Príďte a načerpajte novú energiu, vitalitu a inšpiráciu – presne to, čo potrebuje vaše telo a myseľ.

Pobyt je určený pre všetkých záujemcov o jogu, príležitostných jogových nadšencov, ako aj pre tých, ktorí s jogou nemajú žiadne skúsenosti. Pre účasť na workshopoch a cvičeniach nie je potrebná predošlá skúsenosť s cvičením jogy.

 

TERMÍN, CENY, FIRST MOMENT

ZÁKLADNÉ CENY

  Ubytovanie (lôžko v dvoj-, troj-, šesť- alebo sedemmiestnej izbe
Termín 1/2 1/3 1/6 1/7
15. 7 - 22. 7. 2017 280 euro 260 euro 235 euro 235 euro

Ceny sú kalkulované pre 1 osobu v dvojlôžkovej (1/2), trojlôžkovej (1/3), šesťlôžkovej (1/6) alebo sedemlôžkovej (1/7) izbe.

 

Ubytovanie v hale:

V prípade, že sa zaplní kapacita všetkých lôžok, je možné spať aj v hale na vlastnej karimatke vo vlastnom spacáku.

Cena: 199 euro

Na ubytovanie v hale sa môžete nezáväzne registrovať emailom.

 

Upozorňujeme, že v hale bude prebiehať večerný program, ktorý môže trvať až do nočných hodín. Z tohoto dôvodu nie je možné v hale ubytovať deti do 12 rokov.

Poznámka: Ak sa chcete na pobyt prihlásiť iba s podmienkou, že budete ubytovaný v hale, môžete sa mailom nezáväzne registrovať a uviesť túto informáciu v maily. V prípade, že sa zaplnia všetky miesta na posteliach budeme vás kontaktovať. Organizátor si vyhradzuje právo rozhodnúť o ubytovaní v hale.

 

Zvýhodnené ceny pre deti:

Cena pre dieťa 3 – 12 r. na lôžku: 50% z ceny podľa výberu izby

Cena pre dieťa do 3 r.: bez nároku na lôžko zadarmo

 

Zvýhodnené ceny pre rodiny s deťmi:

V prípade požiadavky vypracujeme pre rodiny s deťmi individuálnu cenovú ponuku.

FIRST MOMENT ponuka:

Ceny FIRST MOMENT platia pri záväznej objednávke a zaplatení zálohy (50% z ceny pobytu) do 7. 5. 2017 a platia len pre ubytovanie na izbách. Zľava sa neuplatňuje pri požiadavke na ubytovanie v hale.

 

FIRST MOMENT PONUKA (ceny platné do 7. 5. 2017)

 

Ubytovanie (lôžko v dvoj-, troj-, šesť- alebo sedemmiestnej izbe

Termín

1/2

1/3

1/6

1/7

15. 7 - 22. 7. 2017

260 euro

(280 euro)

240 euro

(260 euro)

218 euro

(235 euro)

218 euro

(235 euro)

Podmienky pre stornovanie pobytu:

 1. Pri storne do 15. 6. 2017 je storno poplatok 0%.

 2. Pri storne od 16. 6. do 31. 6. 2017 je storno poplatok 10% z objednaných služieb.

 3. Pri storne od 1. 7. do 7. 7. 2017 je storno poplatok 50% z objednaných služieb.

 4. Pri storne od 8. 7. do 13. 7. 2017 je storno poplatok 70% z objednaných služieb.

 5. Pri storne po 14. 7. 2017 (vrátane) je storno poplatok 100% z objednaných služieb.

 

Organizátor jogového pobytu v Rijeke:

Slovenská únia Joga v dennom živote

Mobil: 0911 342 762, E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.jogavdennomzivote.sk

prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Ubytovanie v izbe alebo v hale podľa výberu.

 • CHECK-IN: v deň nástupu, v sobotu 15. 7. 2017, je ubytovanie možné od 15.00 hod.

 • CHECK-OUT: v deň ukončenia pobytu, v sobotu 22. 7. 2017 je potrebné uvoľniť izby do 10.00 hod.

 • všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie; ubytovanie zodpovedá štandardom v hosteloch, je príjemné a čisté, izby sú vymaľované sviežimi farbami. 6 a 7-lôžkové izby sú vybavené klimatizáciou

 

Stravovanie – polpenzia:

 • vegetariánske raňajky a večere (v prípade záujmu o vegánsku stravu uveďte túto požiadavku do poznámky pri objednávke)

 • v cene večera v deň príjazdu po registrácii, v deň odjazdu raňajky

 

Program Joga v dennom živote®:

 • program bude počas celého pobytu zameraný na regeneráciu, aktívny oddych a tiež na prehĺbenie praktických a teoretických znalostí o joge; priestor bude aj na otázky účastníkov, individuálny prístup a rozprávanie o rôznych témach

 • workshopy s rôznym zameraním – základy meditácie, čakry a kundalíni, spoznávanie seba samého... (1x denne / 60 min.)

 • workshop varenia laktovegetariánskej stravy (1x počas pobytu / 120 min.)

 • ranná meditácia (1x denne / 30 min.)

 • ranné skupinové cvičenie jogy, vrátane relaxácie a pránajámy – dychového cvičenia (1x denne / 90 min.)

 • večerné rozprávanie o joge (1x denne / 60 – 90 min.)

 • joganidra – hĺbková relaxácia (1x počas pobytu / 30 min.)

 • cvičenia, workshopy a večerné programy budú prebiehať pod vedením skúsených lektorov Jogy v dennom živote®; prebiehajú vo veľmi peknej hale, ktorá je súčasťou celého komplexu, vrátane ubytovania a stravovania.

 

BONUSY:

 • wellnes balíček NATURSHOP s biokozmetikou

 • najbližšia pláž 300 m od hostela

 • parkovanie zadarmo

 • wi-fi pripojenie na internet zadarmo

 

PRIHLASOVANIE

Prihlasovanie je možné mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Platba je možná iba bankovým prevodom. Prihláška je platná po zaplatení 50% zálohy. Zvyšnú sumu treba doplatiť do 15. 6. 2017. Kapacita ubytovania na posteliach je 31 miest.

Poznámka: Ak sa chcete na pobyt prihlásiť iba s podmienkou, že budete ubytovaní v hale, môžete sa mailom nezáväzne registrovať a uviesť túto informáciu v e-maile. V prípade, že sa zaplnia všetky miesta na posteliach, budeme vás kontaktovať.

 

DOPRAVA A POISTENIE

Doprava na miesto konania pobytu je individuálna, riešená vlastnými prostriedkami. Pokiaľ nemáte vlastnú dopravu a máte záujem ísť na seminár, nezáväzne sa registrujte a do poznámky uveďte, že nemáte dopravu. Budeme sa snažiť nájsť pre vás miesto v aute.

Cestovné poistenie, resp. poistenie, ktoré kryje liečebné náklady v prípade úrazu alebo choroby, si každý účastník zájazdu zabezpečuje samostatne a je povinné.

 

PLÁŽE

Najbližšie pláže mimo mesta sú v časti Kostrena, cca 5 km od ubytovania, kde sa na vzdialenosti niekoľko kilometrov nachádzajú menšie i väčšie pláže spojené asfaltovým chodníkom popri mori, okolo ktorého nájdete veľa miest na občerstvenie, kávičku a posedenie. Celá táto oblasť je vzácna tým, že každý si vie nájsť miesto či už na slnku alebo v tieni, kde má dostatok súkromia, pokiaľ ho hľadá. Tieto pláže sú dostupné ako autom, tak aj peši. Ak sa rozhodnete ísť peši, počítajte so 40 – 60 min. prechádzkou, ktorú môžete brať aj ako skvelé kardio- a revitalizačné cvičenie.

Individuálne je možné ísť na celodenný výlet aj na pláže do okolitých miest vzdialených okolo 30 km. Krásne pláže sú na ostrove Krk, kam sa dá ísť cez most priamo autom.

 

UBYTOVANIE

Hostel má kapacitu 31 lôžok v moderných dvoj- a trojlôžkových izbách a dvoch izbách so 6 a 7 posteľami. Všetky izby majú vlastné kúpeľne a sociálne zariadenia. 6- a 7-lôžkové izby sú klimatizované a nebudú na nich spoločne ubytovaní muži so ženami.

 

STRAVOVANIE

Strava je laktovegetariánska a je zabezpečená formou polpenzie (raňajky a večere) v priestore hostela. Miestna kuchyňa je pestrá, chutná a zdravá, jedlá sú pripravované v reštaurácii hostela. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj vegánsku stravu.

 

 

PRÍLEŽITOSTI V MESTE

• Mestské korzo sa nachádza 10 min. jazdy mestskou linkou č. 1 od hostela. Je to promenáda, ktorá sa tiahne od fontány na Námestí bána Jelačića až k fontáne na Jadranskom námestí. Prechádzkou po korze ľahko vkĺznete do prímorskej atmosféry, či už ráno alebo večer.

• 20 min. chôdze je vzdialený Trsat, kde môžete navštíviť pevnosť alebo si vychutnať krásny panoramatický výhľad na mesto so šálkou kávy alebo čaju.

• 10 min. chôdze vás delí od prechádzky popri pobreží, kde sa môžete zastaviť aj na krásnych prírodných kamienkových plážach.

 

PRÍLEŽITOSTI V OKOLÍ

• Z prístavu v meste je možné rýchloloďami navštíviť ostrovy Cres, Silba, Unije, Rab a tiež Pag.

• Mesto Rijeka je obkolesené pohoriami, ktoré davajú veľa príležitostí na turistiku, napríklad v nádherných lesoch Gorski Kotar, ktoré sa pýšia biodiverzitou svojej fauny a flóry.

• Letné teploty v horách sú až o 10°C nižšie ako pri pobreží a tak vás prechádzka môže príjemne osviežiť a schladiť. Prechádzky v Národnom parku Risnjak sa vám navyše hlboko zapíšu do pamäte svojou nezameniteľnou vôňou starých lesov.

• Asi 20 km od Rijeky sa nachádza Prírodný park Učka, odkiaľ si môžete vychutnať fantastický pohľad na Rijeku, Kvarnerskú zátoku a Istriu.

 

HOSTEL

Hostel Dharma je novozariadený hostel vo východnej časti mesta Rijeka. Vznikol z bývalého priemyselného komplexu a bol architektonicky pretvorený na moderný mestský hostel s myšlienkou poskytovania holistického a trvalo udržateľného turizmu. Koncept hostela Dharma bol ocenený aj ECTN (Európskou kultúrnou a turistickou sieťou).

V hosteli sa nachádza bistro Tifan, ktoré poskytuje vegetariánske stravovanie a široký výber nealkoholických nápojov. V celom objekte je k dispozícii wi-fi a hostel má aj vlastné parkovisko.

Stredisko je dobre izolované od ruchu mesta a je vzdialené približne 200 m od mestských pláži. Len 300 m od hostela sa nachádza veľké nákupné stredisko Tower a zastávka mestskej linky 1 (Pećine – Kantrida), ktorou sa za 10 min. dostanete do centra mesta, je vzdialená iba 100 m od strediska. 

Hostel Dharma je miestom, kde môžete vypnúť a zabudnúť na bežné starosti.

 

FOTOGALÉRIA

Dharma hostels

Bistro Tifan situované priamo v hosteli, Hala na cvičenie a programy

Ubytovanie

Aktívny relax na plážach alebo v parku Hostela

Korzo, Kostrena a Trast

Prírodný park Učka, Národný park Risnjak, Kvernerské ostrov