IMG 7494

S fyzioterapeutkou Mgr. Paulínou Minárikovou

Na nádhernej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je situovaný v krásnej zelenej záhrade, ktorá pôsobí ako oáza pokoja a oddychu.cvičenie jogy s fyzioterapeutkou 2-krát denne

sipkacvičenie jogy s fyzioterapeutkou 2-krát denne

sipkaall inclusive pobyt v 4**** hoteli

sipkaletenka v cene

 Ultra first minute: 690 EUR do konca roka 2023

  • záloha len 100 EUR

 

paulinkaMgr. Paulína Mináriková je skúsená fyzioterapeutka s 10-ročnou praxou a zároveň certifikovaná cvičiteľka jogy, ktorá Vám fundovane vysvetlí správny spôsob cvičenia pri problémoch s pohybovým aparátom, či ako predchádzať bolestiam nenáročnými ale účinnými cvičeniami. Paulína je veľmi obľúbená cvičiteľka z Martina nielen vďaka svojej odbornosti, ale i vďaka zmyslu pre humor a priateľskému prístupu. Na tejto dovolenke si preto skvele oddýchnete, ale zároveň sa aj veľa dozviete.

 

 

Podrobnosti:

     Odlet: z Bratislavy3496860834968595

     Hotel: Kavros Beach****

     Destinácia: Kréta, Grécko

     Ubytovanie: 2-lôžková izba

     Strava: all inclusive

     Termín: 12. 6. – 19. 6. 2024

V cene: ubytovanie, strava, servisné poplatky, palivový príplatok, emisný príplatok, cvičenie 2-krát denne s fyzioterapeutkou

Vybavenie: hlavná reštaurácia, 2 bary, WiFi vo verejných priestoroch zadarmo, bazén, detský bazén, detské ihrisko, miniklub, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, bar na pláži, chladnička, klimatizácia zdarma, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži zadarmo.

Strava ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, nápoje.

Doplatok do 50% z ceny zájazdu do 31.1.2024 a zvyšnú polovicu najneskôr 46 dní pred odletom na dovolenku.

Prihlasujte sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0948 811941.