IMG 7494

Na nádhernej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je situovaný v krásnej zelenej záhrade, ktorá pôsobí ako oáza pokoja a oddychu.

sipkacvičenie jogy podľa systému Joga v dennom živote 2-krát denne

sipkaall inclusive pobyt v 2-posteľových izbách v 4**** hoteli

sipkaletenka v cene

 

IMG 8931Cvičiteľ: Ella Franková

Ella Frankova je bývala fitnesska, majsterka sveta Natural figura fitness. Problémy s chrbticou spojené s vrcholovým športom ju však priviedli k joge, ktorá ju zachránila od operácie chrbtice. Zistila, že jej telo a myseľ potrebujú hlavne zdravý pohyb a dych a ako Ella hovorí: „Som vďačná, že cez moje životné skúsenosti môžem v ľuďoch prebúdzať harmóniu tela, mysle a duše a dostávať ich do jednoty pomocou Jogy v dennom živote.“

 

 

 

 

Podrobnosti:

     Odlet: z Bratislavy3496860834968595

     Hotel: Kavros Beach****

     Destinácia: Kréta, Grécko

     Ubytovanie: 2-lôžková izba (1-lôžková izba je za príplatok)

     Strava: all inclusive

     Termín: 7. 9. – 14. 9. 2024

LAST MINUTE PONUKA - cena znížená o 100 EUR na 760 EUR

V cene: ubytovanie, strava, servisné poplatky, palivový príplatok, emisný príplatok, cvičenie Jogy v dennom živote 2-krát denne

V cene nie je zahrnuté: poistenie pobytu vo výške 24 EUR. Poistenie nie je povinné, avšak odporúčame Vám pripoistiť sa, pretože toto nie je len zdravotné poistenie, avšak máte v ňom aj poistenie storna zájazdu v prípade, že by ste na dovolenku nemohli vycestovať zo zdravotných dôvodov. 

Vybavenie: hlavná reštaurácia, 2 bary, WiFi vo verejných priestoroch zadarmo, bazén, detský bazén, detské ihrisko, miniklub, biliard, stolný tenis, tenisový kurt, bar na pláži, chladnička, klimatizácia zdarma, slnečníky a ležadlá pri bazéne a na pláži zadarmo.

Strava ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, nápoje.

Cena: last minute ponuka 760 EUR

Platba: 50 % z ceny zájazdu pri podpise zmluvy

Doplatok do 50 % z ceny zájazdu do 23.07.2024.


Prihlasujte sa, prosíme, v cestovnej kancelárii Solvex na: oTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V prihláške, prosíme, uveďte Vaše celé meno, adresu trvalého bydliska, dátum narodenia a telefónne číslo a či máte záujem o cestovné pripoistenie. V predmete mailu uveďte: záujem o YOGA POBYT v termíne od 07.09. - 14.09.2024.

Kontaktná osoba v cestovnej kancelárii Solvex:
p. Žaneta Kiačik
0904 638 227

Inštruktora jogy zabezpečuje:
Slovenská Únia Joga v dennom živote 
0948811941
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.