Šankh prakšálana – očistná technika

Jar je ideálnym obdobím pre očistu tráviaceho traktu a detoxikáciu organizmu. Už roky Vám vždy na jar a na jeseň prinášame jednu z najúčinnejších jogových očistných techník, ktorá prečisťuje celý zažívací systém – od ústnej dutiny až po konečník, a tiež:
 

  • zbavuje telo toxínov
  • zlepšuje trávenie a imunitu
  • účinná proti alergiám a kožným chorobám (ekzém, lupienka, akné)
  • pomáha odstrániť únavu, dodáva telu novú energiu
  • prečisťuje a upokojuje myseľ.


Šankh prakšálana nie je náročná, patrí však medzi vyššie jogové techniky, minimálne 3x ju preto odporúčame robiť pod dohľadom odborníkov. V Jogacentre ju robíme pod vedením lektorov, ktorí s ňou majú dlhoročné skúsenosti.

Termín: sobota 27. apríla 2024 v čase 8,00-13,00h.
Cena: 38,50 €
Prihlasovanie: do štvrtka 25. apríla 2024 emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Maximálny počet účastníkov: 8

Kontraindikácie:
Šankh prakšálanu nie je možné vykonávať vo veku do 15 rokov, v čase tehotenstva a dojčenia, počas menštruácie, pri epilepsii, veľmi nízkom krvnom tlaku, vysokom krvnom tlaku, nedostatočnej funkcii obličiek, obličkových kameňoch, chronickom zápale obličiek, polycystických obličkách, pri poruchách príjmu potravy, bulímii, mentálnej anorexii, pri problémoch s tráviacou sústavou, zápaloch
podžalúdkovej žľazy, Crohnovej chorobe, ulceróznej kolitíde, vredoch žalúdka a dvanástnika v aktívnom štádiu, zápaloch tráviacej rúry, žlčníkových kameňoch, cukrovke na liekoch alebo inzulíne, ťažkej reume, pri nádorových ochoreniach, po závažných operáciách brušnej dutiny, problémoch so srdcom, ischemickej chorobe srdca, po prekonanom infarkte myokardu, po prekonanom zlyhaní srdca, pri pruhu, pri duševných poruchách, pri závislostiach na omamných látkach, drogách, aktívnych infekčných ochoreniach a po čerstvom úraze.

Plagát s informáciami nájdete TU.