Správne pohybové stereotypy

Srdečne vás pozývame na jogový víkendový pobyt do Střílok  1. 11. - 3. 11.2019 organizovaný Spoločnosťou Joga v dennom živote.

Správne pohybové stereotypy

Praktický návod, ako ich dostať do denného života

Počas programu sa naučíme cvičiť prvú zostavu cvikov zo systému Joga v dennom živote. Ukážeme si, ako ju začleniť do bežného života tak, aby sa jej pravidelným opakovaním začali vytvárať nové pohybové stereotypy. Tieto vedú k vytvoreniu svalovej rovnováhy medzi hĺbkovými a povrchovými svalmi a môžu pomôcť pri bolesti chrbta a kĺbov, bolestiach hlavy, tráviacich problémoch ako aj pri zvládaní stresu v dennom živote.

Cieľom programu bude:

  • osvojenie si správnej techniky cvičenia 1. časti prvého dielu systému JvDŽ 
  • získanie inšpirácie pre každodenné cvičenie
  • návod, ako postupne začať každý deň cvičiť, ako deň začať, ako deň skončiť a ako si nové pohybové návyky udržať v hlave počas bežného dňa

Program nadväzuje na workshopy zamerané na spevňovanie vnútorného svalstva. Ich absolvovanie je výhoda ale nie je to podmienkou na  účasť v tomto programe. 

Pobyt je určený pre všetkých záujemcov o jogu, príležitostných jogových nadšencov ako aj pre tých, ktorí s jogou nemajú žiadne skúsenosti. Pre účasť na pobyte a cvičeniach nie je potrebná predošlá skúsenosť s cvičením jogy.

Ceny a detailné informácie

Prihlasovanie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (až do obsadenia plnej kapacity).

Lektor: Rado Hovorka

Miesto konania: Maháprabhudíp Ášram, Zámecká 202, 768 04 Střílky, Česká republika