Stretnutie priateľov jogy a enzymatickej rastlinnej stravy 2022

Milí priatelia,

všetkých Vás s radosťou pozývame na jesenné Stretnutie priateľov jogy a enzymatickej rastlinnej / živej/ stravy, ktoré sa uskutoční v dňoch 14.-18. 9. 2022 na Vikartovskom mlyne pri Liptovskej Tepličke.


Penzión Vikartovský mlyn sa nachádza 300 m od dedinky Liptovská Teplička na brehu Čierneho Váhu v Nízkych Tatrách, 22 km od Popradu. Je obklopený prekrásnou panenskou prírodou. Dominantou tejto časti Nízkych Tatier je Kráľová hoľa.
Liptovská Teplička bola v roku 2007 vyhlásená za najkrajšiu dedinku v SR a chotár Liptovskej Tepličky pred šiestimi rokmi získal ocenenie najkrajší chotár v Európskej únií.

ziva strava
Stretnutie je zamerané na prax jogových techník: relaxácia, ásany, dychové cvičenie, koncentrácia, meditácia, hatha jogové očistné krije. Jogové cvičenia budú volené tak, aby ich zvládol každý a veríme, že určite prispejú k vytvoreniu príjemnej harmónie a pohody v nás i mimo nás. Cvičením jogy, očistnými technikami, spievaním mantier a bhadžanov spracujete v sebe všetky negatívne emócie, zharmonizujete nielen fyzické, ale aj energetické a mentálne telo a budete mať skúsenosť s tým, čo znamená joga v praxi . Tešíme sa aj na spoločné prechádzky a zdravý tatranský vzduch, ktorým si prečistíme pľúca pri cvičení pranajámy na kopci a ak si ráno spolu s nami privstanete, nezabudnete na nádherný východ slnka nad Tatrami. Potok tečúci pred mlynom a ovečky pasúce sa na lúke ulahodia Vašej duši.
V našom podnebnom pásme v septembri nám príroda ponúka veľa živých rastlinných dobrôt na papanie a tak sa na tomto jesennom stretnutí môžte presvedčiť, že... Aj jeseň je čarokrásna a bohatá...zacvič si a ochutnaj... Dajte sa prekvapiť, uvidíte... ochutnáte...

Poplatok je 198 Eur. Zahŕňa: 4x ubytovanie, 4x raňajky a 4x večera, 7x 90 min. jog. cvičenie a každé ráno meditácia a očistné hathajogové techniky, 3x hodinová joganidra, každý večer nádherné spoločné satsangy so živou hudbou a rozprávanie o joge a enzymatickej strave .
Súčasťou stretnutia je aj dobrovoľná karmajoga /nezištná pomoc/ v kuchyni.
Stretnutie začína v stredu večerou o 18.00 hod a končí v nedeľu raňajkami o 11.00 hod.
Na vychádzku si doneste vhodné oblečenie a obuv, pribaľte si aj papuče, na cvičenie voľný odev, karimatku, vankúšik na sedenie, texty mantier a bhadžanov Vám zabezpečíme my.

Tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami.
Spoločnosť Joga v dennom živote
pobočka Prešov

V prípade záujmu bližšie info na tel. čísle: 00421 915 884 117 O.P.Eliášová

IMG 0027 IMG 0489 IMG 1211