Milí priatelia, žiaľ všetky kurzy v Jogacentre Pekárska sú od pondelka 12. októbra až do odvolania dočasne prerušené z dôvodu prevencie pred šírením koronavírusu.

Informácie a kontakt: 0907 195 028; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook-icon

Kurzy od 7. septembra 2020 do 5. februára 2021

PrveCvicenieZdarma

Príďte vyskúšať naše kurzy jogy bezplatne.

Na prvú skúšobnú hodinu si môžete rezervovať miesto telefonicky na 0907-195 028, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Na kurzy sa môžete prihlasovať novým  online rezervačným systémom Calendiary,  za už prebiehajúci kurz platíte len alikvotnú časť kurzovného. Podrobnosti ohľadom prihlasovania nájdete nižšie.
 • štandardné kurzy trvajú 90 minút
 • zľava na kurzy až 30 % pri predplatení 20 cvičení
 • cena za jedno 90 minútové cvičenie je od 3,8 € pri zakúpení 20 cvičení ( cca 30% zľava zo základnej ceny) do 5,5 € pri zakúpení jedného cvičenia
 • pri zakúpení 20 cvičení za 60 min cvičenia zaplatíte (v prepočte) len  2,5 €.
 • za už prebiehajúci kurz platíte len alikvotnú časť kurzovného
 • študenti, dôchodcovia, mamičky na RD zľava až 25 % z kurzovného
 • BONUS pre cvičencov jogacentra:  50% zľava na meditačný kurz

 

Jogacentrum Pekárska, Pekárska 12, Trnava,

Informácie a kontakt: 0907 195 028; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Na kurzy sa môžete prihlásiť online kliknutím na kurz v rozpise kurzov:

Rezervačný systém už umožňuje prihlásenie na prebiehajúci kurz. Po kliknutí na kurz sa Vám zobrazí aktuálna cena do konca kurzu v hornej časti novootvoreného okna, tlačítko prihlásiť je v spodnej časti novootvoreného okna.
 
V rozpise kurzov je potrebné nájsť  a kliknúť na najbližší termín kurzu, ktorý ešte neprebehol.
Ak kliknete na termín kurzu , ktorý už prebehol, systém Vám nedovolí sa prihlásiť. Tlačítko "prihlásiť " v spodnej časti novootvoreného okna je neaktívne a nad ním je nápis "možnosť oline prihlásenia uplynula". Vyhľadajte v rozpise kurzov nasledujúci termín kurzu a kliknite naň, tlačítko "prihlásiť " bude aktívne, zobrazí sa aktuálna cena do konca kurzu a vy sa môžete prihlásiť.

Všeobecné obchodné podmienky organizácie Joga v dennom živote Trnava

Cenník kurzov jogy:

  Zľava na kurzy až 30 % pri predplatení 20 cvičení

20 cvičení

90 min./cvičenie

60 min./cvičenie

Jedno cvičenie

Cena za celý kurz,
 20 cvičení
Cena za 90 min.
cvičenia pri
predplatení 
20 cvičení
Cena za 60 min.
cvičenia  pri
predplatení
20 cvičení**
Základná cena
za jedno
cvičenie *

Kurz jogy (90 min)

zárobkovo činní 75   € 3,8 € 2,5 € 5,5 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
56,3 € 2,8 € 1,9 € 4,1 €

Dopoludňajší kurz (90 min)

zárobkovo činní 66 € 3,3 € 2,2 € 4,8 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
49,5 € 2,5 € 1,7 € 3,6 €

Joga a meditácie (60 min)

zárobkovo činní 49 € - 2,5 € 3,6 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
36,8 € - 1,8 € 2,7 €

Joga a meditácia  (60 min)

BONUS - cvičenci jogacentra ***
zárobkovo činní 25 € - 1,3 € 1,8 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
18,4 € - 0,9 € 1,4 €

*    - novým záujemcom o kurz jogy umožňujeme vyskúšať si cvičenie jogy

**  - pri 90 minútovom kurze, prepočítaná cena  za 60 minút cvičenia

***  - zľavnené vstupné na kurz jogy a meditácie pre cvičencov v jogacentre, ktorí majú predplatené minimálne 12 cvičení v trvaní 90 minút

Čím skôr sa prihlásite na kurz tým menej zaplatíte za jedno cvičenie. Výška poskytnutej zľavy za jedno cvičenie sa rovnomerne znižuje s klesajúcim počtom zaplatených cvičení. Cena za jedno cvičenie je v prepočte od 3,8 € pri zakúpení 20 cvičení ( cca 30% zľava zo základnej ceny) do 5,5 € pri zakúpení jedného cvičenia. Podrobnosti ohľadom zliav nájdete nižšie, vrátane orientačných príkladov výpočtu.

UMOŽŇUJEME SI NAHRADIŤ VYNECHANÉ PREDPLATENÉ CVIČENIE
(v prípade voľného miesta na náhradnom cvičení)
 

iconNový spôsob prihlasovanie na kurzy jogy cez rezervačný systém Calendiari

icon
Prihlasovanie a platba za kurz cvičenci, ktorý si preniesli kurzovné za predčasne ukončené kurzy jogy

Cvičencom, ktorí si preniesli kurzovné z minulej sezóny, sme toto kurzovné zaevidovali  v novom rezervačnom systéme Calendiari. Cvičencom, ktorí nám na prihláške uviedli email, bol zároveň zaslaný informačný email, kde bola uvedená výška kurzovného. V prípade ak Vám neprišiel potvrdzovací email, alebo zistíte akékoľvek nezrovnalosti, nás prosím kontaktujte.

Postup prihlásenia na kurz:

 1. Prihlásenie na kurz priamo tu na stránke www.JogavDennomZivote.sk/trnava kliknutím na vybraný kurz v rozpise kurzov a dokončením prihlásenia po zadaní požadovaných údajov. Je dôležité, aby ste sa prihlásili s tým istým emailom, ako ste uviedli v prihláške na kurz v predchádzajúcom období. Prihlásiť sa môžete na ktorýkoľvek kurz z našej ponuky.  Po prihlásení na kurz cez rezervačný systém, poslúži prenesené kurzovné na uhradenie časti platby za kurz. Na kurz ste zapísaní a miesto je záväzne rezervované  hneď po prihlásení v rezervačnom systéme .
 2. DOPLATOK KURZOVNÉHO JE POTREBNÉ UHRADIŤ  PREVODOM NA ÚČET nie online platbou. Rezervačný systém neumožňuje zaplatiť len časť kurzovného pomocou online platby.


icon
Nový výpočet ceny pri prihlásení na kurz v priebehu kurzovej sezóny

Cena kurzu pri prihlásení na prebiehajúci kurz

Ak sa prihlásite na kurz po začiatku kurzovej sezóny, a už prebehlo minimálne jedno cvičenie na Vami vybranom kurze, rezervačný systém vypočíta alikvotnú čiastku kurzovného za cvičenie do konca kurzu (cena kurzu, ktorú je potrebné uhradiť). Toto kurzovné je možné uhradiť priamo online platbou, prípadne prevodom na účet.

V prípade, že sa prihlásite na kurz  emailom na trnava@JogavDennomZivote, my Vás prihlásime do rezervačného systému. Po obdržaní emailu z rezervačného systému môžete kurz uhradiť prevodom na účet alebo online platbou (kliknutím na odkaz v e-maili).

Alikvotná čiastka kurzovného ( cena kurzu, ktorú je potrebné uhradiť) sa vypočíta ako počet cvičení na kurze od momentu prihlásenia do jeho konca, vynásobená základnou cenou za jedno cvičenie, zníženou o poskytnutú zľavu.Poskytnutá zľava zo základnej ceny sa vypočíta v závislosti od počtu cvičení do konca kurzu. Čím skôr sa prihlásite na kurz tým menej zaplatíte za jedno cvičenie.

 Výška poskytnutej zľavy  pri prihlásení na prebiehajúci kurz

Výška poskytnutej zľavy za jedno cvičenie sa rovnomerne znižuje s klesajúcim počtom zaplatených cvičení. V tomto polroku poskytujeme zľavu už od 32% za 20 cvičení, napríklad za 10 cvičení poskytujeme zľavu 16%.
 Cena za jedno cvičenie bude v prepočte od 3,8 € pri zakúpení 20 cvičení do 5,5 € pri zakúpení jedného cvičenia. 
Ak ma cvičenec nárok na ďalšiu zľavu (dôchodca, študent, žena na materskej dovolenke) takto vypočítané kurzovné sa ešte zníži o túto zľavu.

 Výpočet zľavy z kurzovného:

Príklad č.1:

Kurzovné za 20 cvičení  -
celý kurz:
Základná cena za jedno cvičenie 5,5 EUR
Poskytnutá zľava 32 % (
 • Základné kurzovné: 5,5 x 20 = 110 EUR
 • Zľava 32% z 110 EUR je cca 35 EUR
 • Zľavnené kurzovné: 110 - 35 = 75 EUR
Zaplatená cena za jedno cvičenie 3,8 EUR


Príklad č.2:

Kurzovné za 10 cvičení  - 
10 cvičení už prebehlo:
Základná cena za jedno cvičenie 5,5 EUR
Poskytnutá zľava 16 % (
 • Základné kurzovné: 5,5 x 10 = 55 EUR
 • Zľava 16% z 55 EUR je cca 8,7 EUR
 • Zľavnené kurzovné: 55 - 8,7 = 46,3 EUR
Zaplatená cena za jedno cvičenie 4,6 EUR

Prosíme o dodržiavanie nasledovných opatrení:
- pri vstupe do Jogacentra si vydezinfikujte ruky pripravenou dezinfekciou
- prineste si vlastnú karimatku (ak karimatku nemáte, karimatku Vám požičiame, doneste si však, prosíme, veľkú osušku alebo deku, ktoré prekryjú celú karimatku)
- vankúšiky a deky nebudú momentálne k dispozícii
- medzi cvičeniami aj počas cvičení budeme vetrať viac ako zvyčajne, preto zvážte teplejšie oblečenie alebo vlastnú deku
- neprichádzajte na cvičenia, ak máte príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšenú teplotu, v tomto prípade prosíme o pochopenie, že máme právo neprijať Vás na cvičenie

Tešíme sa na skoré stretnutie!

Chcete dostávať aktuálne informácie o nových kurzoch, prednáškach a seminároch v Jogacentre? Dajte nám vedieť na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.