V septembri začíname cvičiť od pondelka 6.9.2021

Na kurzoch umožňujeme  dočerpať nevyčerpané cvičenia z nedokončených kurzov kvôli situáciu s Covid-19 z roku 2020.

Na kurzy sa môžu prihlásiť aj noví záujemci o cvičenie.  Prihlásiť sa môžete online kliknutím na kurz v rozpise kurzov.  Podrobnosti ohľadom prihlasovania nájdete nižšie.

Na prvú skúšobnú hodinu si môžete rezervovať miesto tiež telefonicky na tel. č.: 0907-195 028, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 Množstevné zľavy už aj pri kúpe vstupových permanentiek na 4, 10 alebo 20 cvičení

 • Permanentku na 4 cvičenia v hodnote 22 € si môžete zakúpiť za 20 €
 • Permanentku na 10 cvičení v hodnote 55 € si môžete zakúpiť za 45 €
 • Permanentku na 20 cvičení v hodnote 110 € si môžete zakúpiť za 75 €

Kreditné permanentky si môžete zakúpiť online tu na našej stránke kliknutím na tlačítko permanentnky v rozpise kurzov nižšie. Po zakúpení permanentky sa prihlasujete na každé cvičenie samostatne. 

  

Všeobecné obchodné podmienky organizácie Joga v dennom živote Trnava

facebook-icon

Informácie a kontakt: 0907 195 028; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Na jednotlivé cvičenia alebo kurzy sa môžete prihlásiť online kliknutím na kurz v rozpise kurzov:

Rezervačný systém umožňuje prihlásenie na prebiehajúce kurzy, jednotlivé cvičenia alebo zakúpenie vstupových/kreditných permanentiek. Po kliknutí na kurz sa Vám zobrazí cena jedného cvičenia a aktuálna cena do konca kurzu v hornej časti novootvoreného okna. Tlačítko prihlásiť sa do konca kurzu je v spodnej časti novootvoreného okna.
 
V rozpise kurzov je potrebné nájsť  a kliknúť na najbližší budúci termín kurzu, ktorý ešte neprebehol.
Ak kliknete na termín kurzu , ktorý už prebehol, systém Vám nedovolí sa prihlásiť na do konca kurzu, ale len na jednotlivé cvičenia. Tlačítko "prihlásiť " v spodnej časti novootvoreného okna je neaktívne a nad ním je nápis "možnosť online prihlásenia uplynula". Vyhľadajte v rozpise kurzov nasledujúci termín kurzu a kliknite naň, tlačítko "prihlásiť " bude aktívne, zobrazí sa aktuálna cena do konca kurzu a vy sa môžete prihlásiť.
 
Podrobnosti ohľadom prihlasovania nájdete nižšie. Na prvú skúšobnú hodinu si môžete rezervovať miesto tiež telefonicky na 0907-195 028, alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
 • štandardné kurzy trvajú 90 minút
 • množstevná zľava na kurzy až 30 % pri predplatení 20 cvičení
 • cena za jedno 90 minútové cvičenie je od 3,8 € pri zakúpení 20 cvičení ( cca 30% zľava zo základnej ceny) do 5,5 € pri zakúpení jedného cvičenia
 • pri zakúpení 20 cvičení za 60 min cvičenia zaplatíte (v prepočte) len  2,5 €.
 • za už prebiehajúci kurz platíte len alikvotnú časť kurzovného
 • študenti, dôchodcovia, mamičky na RD zľava až 25 % z kurzovného

 Jogacentrum Pekárska, Pekárska 12, Trnava,

Informácie a kontakt: 0907 195 028; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Vymeškané cvičenie je možné si nahradiť pomocou rezervačného systému:

Rezervačný systém umožňuje odhlásenie z termínu a nahradenie vymeškaného cvičenia.
Po kliknutí na kurz, ktorý navštevujete  Vám rezervačný systém umožní odhlásiť sa z termínu, ktorý nemôžete absolvovať. Z cvičenia sa môžete odhlásiť s možnosťou náhrady najneskôr 8 hod pred začiatkom cvičenia, ktoré nemôžete absolvovať. V prípade akýchkoľvek problémov s odhlásením alebo prihlásením nás neváhajte kontaktovať.
 • Pri odhlásení z kurzu je potrebné byť prihlásený do rezervačného systému. Do rezervačného systému sa prihlasite kliknutím na "prihlásiť" v pravom hornom rohu v rozpise kurzov nižšie na stránke.
 • Účet v rezervačnom systéme si jednoducho vytvoríte kliknutím na "prihlásiť" v pravom hornom rohu v rozpise kurzov nižšie na stránke. Zobrazí sa okno, kliknete na "vytvoriť  účet" a už len zadáte prihlasovací mail a heslo a účet je vytvorený. Ak ste už prihlásený na kurz, je potrebné zadať mail s ktorým ste sa na kurz prihlásili.  
Na náhradný termín sa prihlásite kliknutím na termín v rozpise kurzov nižšie a potvrdením prihlásenia.  Ak nie je voľné miesto, môžete sa prihlásiť ako náhradník a systém Vám pošle upozornenie ak sa miesto na cvičení uvoľní. 

 Cenník kurzov jogy:

  Množstevná zľava na kurzy až 30 % pri predplatení 20 cvičení

20 cvičení

90 min./cvičenie

60 min./cvičenie

Jedno cvičenie

Cena za celý kurz,
 20 cvičení
Cena za 90 min.
cvičenia pri
predplatení 
20 cvičení
Cena za 60 min.
cvičenia  pri
predplatení
20 cvičení**
Základná cena
za jedno
cvičenie *

Kurz jogy (90 min)

zárobkovo činní 75   € 3,8 € 2,5 € 5,5 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
56,3 € 2,8 € 1,9 € 4,1 €

Dopoludňajší kurz (90 min)

zárobkovo činní 66 € 3,3 € 2,2 € 4,8 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
49,5 € 2,5 € 1,7 € 3,6 €

Joga a meditácie (60 min)

zárobkovo činní 49 € - 2,5 € 3,6 €
dôchodcovia,
mamičky na MD, študenti
36,8 € - 1,8 € 2,7 €

*    - novým záujemcom o kurz jogy umožňujeme vyskúšať si cvičenie jogy

**  - pri 90 minútovom kurze, prepočítaná cena  za 60 minút cvičenia

***  - zľavnené vstupné na kurz jogy a meditácie pre cvičencov v jogacentre, ktorí majú predplatené minimálne 12 cvičení v trvaní 90 minút

Čím viac cvičení si predplatíte tým menej zaplatíte za jedno cvičenie. Výška poskytnutej zľavy za jedno cvičenie sa rovnomerne znižuje s klesajúcim počtom zaplatených cvičení. Cena za jedno cvičenie je v prepočte od 3,8 € pri zakúpení 20 cvičení ( cca 30% zľava zo základnej ceny) do 5,5 € pri zakúpení jedného cvičenia. Podrobnosti ohľadom zliav nájdete nižšie, vrátane orientačných príkladov výpočtu.

UMOŽŇUJEME SI NAHRADIŤ VYNECHANÉ PREDPLATENÉ CVIČENIE
(v prípade voľného miesta na náhradnom cvičení)
 

iconPrihlasovanie na kurzy jogy cez rezervačný systém Calendiari

icon
Prihlasovanie a platba za kurz cvičenci, ktorý si preniesli kurzovné za predčasne ukončené kurzy jogy

Cvičencom, ktorí si preniesli kurzovné z minulej sezóny, sme toto kurzovné zaevidovali  v novom rezervačnom systéme Calendiari. Cvičencom, ktorí nám na prihláške uviedli email, bol zároveň zaslaný informačný email, kde bola uvedená výška kurzovného. V prípade ak Vám neprišiel potvrdzovací email, alebo zistíte akékoľvek nezrovnalosti, nás prosím kontaktujte.

Postup prihlásenia na kurz:

 1. Prihlásenie na kurz priamo tu na stránke www.JogavDennomZivote.sk/trnava kliknutím na vybraný kurz v rozpise kurzov a dokončením prihlásenia po zadaní požadovaných údajov. Je dôležité, aby ste sa prihlásili s tým istým emailom, ako ste uviedli v prihláške na kurz v predchádzajúcom období. Prihlásiť sa môžete na ktorýkoľvek kurz z našej ponuky.  Po prihlásení na kurz cez rezervačný systém, poslúži prenesené kurzovné na uhradenie časti platby za kurz. Na kurz ste zapísaní a miesto je záväzne rezervované  hneď po prihlásení v rezervačnom systéme .
 2. DOPLATOK KURZOVNÉHO JE POTREBNÉ UHRADIŤ  PREVODOM NA ÚČET nie online platbou. Rezervačný systém neumožňuje zaplatiť len časť kurzovného pomocou online platby.


icon
Výpočet ceny pri prihlásení na kurz v priebehu kurzovej sezóny 

Ak sa prihlásite na kurz po začiatku kurzovej sezóny, rezervačný systém vypočíta alikvotnú čiastku kurzovného do konca kurzu automaticky zníženú o množstevnú zľavu v závislosti od počtu predplatených cvičení. 

Kurzovné je možné uhradiť priamo online platbou, prípadne prevodom na náš účet.

V prípade, že sa prihlásite na kurz  emailom na trnava@JogavDennomZivote,  my Vás prihlásime do rezervačného systému. Po obdržaní emailu z rezervačného systému môžete kurz uhradiť prevodom na účet alebo online platbou (kliknutím na odkaz v e-maily).

Priemerná cena za cvičenie je  od 3,8 € pri predplatení 20 cvičení do 5,5 € za cvičenie pri zakúpení jedného cvičenia.

Pri permanentkách je množstevná zľava poskytovaná znížením ceny za cvičenie/vstup.

Dôchodcom, študentom a  ženám na materskej dovolenke sa kurzovné znížené o množstevnú zľavu ešte zníži o  25 % .

 

Výpočet kurzovného:

Príklad č.1:
Kurzovné za 20 cvičení  -
celý kurz:
Základná cena za jedno cvičenie 5,5 EUR
Poskytnutá množstevná zľava 32 %
 • Kurzovné bez množstevnej zľavy 110 EUR
 • Poskytnutá množstevná zľava je  35 EUR 
 • Skutočné kurzovné s množstevnou zľavou  je 75 EUR
 • Priemerná cena za jedno cvičenie 3,8 EUR
Príklad č.2:
Kurzovné za 10 cvičení 
:
Základná cena za jedno cvičenie 5,5 EUR
Poskytnutá množstevná zľava 16 % 
 • Kurzovné bez množstevnej zľavy  55 EUR
 • Poskytnutá množstevná zľava 8,7 EUR
 • Skutočné kurzovné s množstevnou zľavou 46,3 EUR
 • Priemerná cena za jedno cvičenie 4,6 EUR

Prosíme o dodržiavanie nasledovných opatrení:
- pri vstupe do Jogacentra si vydezinfikujte ruky pripravenou dezinfekciou
- prineste si vlastnú karimatku (ak karimatku nemáte, karimatku Vám požičiame, doneste si však, prosíme, veľkú osušku alebo deku, ktoré prekryjú celú karimatku)
- vankúšiky a deky nebudú momentálne k dispozícii
- medzi cvičeniami aj počas cvičení budeme vetrať viac ako zvyčajne, preto zvážte teplejšie oblečenie alebo vlastnú deku
- neprichádzajte na cvičenia, ak máte príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšenú teplotu, v tomto prípade prosíme o pochopenie, že máme právo neprijať Vás na cvičenie

Tešíme sa na skoré stretnutie!

Chcete dostávať aktuálne informácie o nových kurzoch, prednáškach a seminároch v Jogacentre? Dajte nám vedieť na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.