mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. / Tel. 0908 127 537 / facebook-icon


Na základe najnovších opatrení je možné pokračovať v cvičeniach s obmedzenou kapacitou cvičiacich (5 + 1 cvičiteľ a 15m2 na osobu). Takže sme veľmi radi, že Vám môžeme oznámiť, že naše cvičenia budú OD PONDELKA 23. NOVEMBRA opäť pokračovať, aj keď za upravených podmienok:
  • Nakoľko je vo väčšine kurzov prihlásených viac ako 5 ľudí, nevieme umožniť účasť podľa pôvodného rozpisu všetkým prihláseným na danom kurze, a preto sme boli nútení pristúpiť k rezervačnému systému na jednotlivé cvičenia. 
  • Na každé cvičenie bude potrebné sa zaregistrovať vopred prostredníctvom rezervačného systému nižšie. Kliknete si na konkrétne cvičenie, kedy si chcete prísť zacvičiť (konkrétny kurz/konkrétny dátum cvičenia) a na dané cvičenie sa zaregistrujete.

PRE PRIHLÁSENÝCH

(ak máte zakúpený kurz od septembra / októbra)

Aj keď ste boli na určitý kurz od septembra prihlásení, miesto nemáte rezervované automaticky - je nutné sa na každé jednotlivé cvičenie vopred zaregistrovať. Systém umožní registráciu len pre 5 osôb na cvičenie.

  • Je možné sa zaregistrovať na ľubovoľné cvičenie, nielen na kurz, na ktorý ste sa v septembri prihlasovali; samozrejme s prihliadnutím na stupeň pokročilosti.
  • Na registráciu, prosím, použite emailovú adresu, ktorú ste nám uviedli pri prihlásení sa na kurz.

Tí, ktorí ste boli prihlásení na kurz od septembra, vytvorili sme Vám v rezervačnom systéme vstupovú permanentku = máte na nej započítaný počet vstupov od 15. októbra do 31. januára (t.j. 13 resp. 14 vstupov). Vyčerpať si ich môžete v priebehu 1 roka na ľubovoľnom cvičení. Ak by Vám toto riešenie nevyhovovalo a budete chcieť vrátiť alikvótnu čiastku kurzovného, prosím, kontaktujte nás.

Zároveň prosíme, keď sa zaregistrujete a nebudete môcť prísť na cvičenie, aby ste svoju rezerváciu zrušili, aby mohol prísť niekto iný a mohlo cvičiť tých 5 ľudí. V prípade neodhlásenia sa 6 hodín pred začiatkom cvičenia Vám cvičenie bude započítané, ako by ste ho absolvovali.

PRE NEPRIHLÁSENÝCH

(ak žiadny kurz nemáte zakúpený)

Ak ste na žiadny kurz prihlásení neboli, je možné sa zaregistrovať na cvičenia a následne uhradiť jednorazový vstup (platba v hotovosti na mieste), resp. využiť možnosť rezervačného systému - nabiť si kredit/permanentku a použiť pri kupovaní voľných cvičení.

Zároveň prosíme, keď sa zaregistrujete a nebudete môcť prísť na cvičenie, aby ste svoju rezerváciu zrušili, aby mohol prísť niekto iný a mohlo cvičiť tých 5 ľudí. V prípade neodhlásenia sa 6 hodín pred začiatkom cvičenia Vám cvičenie bude započítané, ako by ste ho absolvovali.

 

Kurzy jogy

JESENNÉ KURZY – 7. septembra 2020 - 31. januára 2021

JOGACENTRUM: Budatínska 20, Petržalka - Lúky (MHD 93, 98, 99 - zastávka ZŠ Budatínska)

ŠPORTCENTRUM AMÉLIA, Silvánska 31, Karlova ves

 

 

Na cvičenia, prosíme, prichádzajte včas.

Jogacentrum bude mimo stránkových hodín otvorené 20min. pred začiatkom cvičenia.

 

Prosíme o dodržiavanie nasledovných opatrení:
- pri vstupe do Jogacentra si vydezinfikujte ruky pripravenou dezinfekciou
- v priestoroch Jogacentra noste, prosíme, rúško až do samotného začiatku cvičenia (počas cvičenia rúško netreba mať)
- dodržujte 2-metrové odstupy
- prineste si vlastnú karimatku (ak karimatku nemáte, karimatku Vám požičiame, doneste si však, prosíme, veľkú osušku alebo deku, ktoré prekryjú celú karimatku)
- vankúšiky nebudú momentálne k dispozícii
- medzi cvičeniami aj počas cvičení budeme vetrať viac ako zvyčajne, preto zvážte teplejšie oblečenie alebo vlastnú deku
- neprichádzajte na cvičenia, ak máte príznaky respiračného ochorenia alebo zvýšenú teplotu, v tomto prípade prosíme o pochopenie, že máme právo neprijať Vás na cvičenie

Tešíme sa na skoré stretnutie!

 Ceny kurzov

Jednorazový vstup (90min. kurzy) 5,50 EUR

Jednorazový vstup (kurz meditácie) 3,50 EUR

Jednorazový vstup (kurzy do 60 min.) 3,50 EUR

Momentálne je možná platba iba na jednorazové vstupy.

 

Vianočný tip na darček či už pre Vás, alebo pre Vašich blízkych!
DARČEKOVÉ POUKÁŽKY na kurzy jogy
- sú v ľubovoľnej, Vami zvolenej hodnote
- k dispozícii v Jogacentre počas celého roka
- pekný dizajn, k poukážke aj darčeková obálka v rôznych farbách

 

Registrácia

Momentálne je možné registrovať sa len na jednotlivé vstupy prostredníctvom rezervačného systému vyššie (maximálne 5 cvičiacich).

Kliknete si na konkrétne cvičenie, kedy si chcete prísť zacvičiť (konkrétny kurz/konkrétny dátum cvičenia) a na dané cvičenie sa zaregistrujete.

Platba v hotovosti na mieste resp. odpočítaním vstupu z permanentky.

Pokiaľ ste už na niektorý kurz od septembra prihlásení a máte ho uhradený, za cvičenie neplatíte a účasť na cvičení sa Vám odpočíta z permanentky.

 

Zároveň prosíme, aby keď sa zaregistrujete a nebudete nakoniec môcť prísť, aby ste svoju rezerváciu zrušili, aby mohol prísť niekto iný a mohlo cvičiť tých 5 ľudí.

V prípade neodhlásenia sa 6 hodín pred začiatkom cvičenia Vám cvičenie bude zarátané, ako by ste ho absolvovali.

 

Stránkové hodiny v Jogacentre (od 23. novembra 2020):

PO           15,30-20,00

UT           15,30-20,30

STR         17,00-19,30

ŠTV         17,00-19,30

PI             16,00-19,00

(Pozn. stránkové hodiny sa môžu priebežne zmeniť v závislosti od aktuálnych opatrení; aktuálne stránkové hodiny sú vždy zverejnené na webstránke)

Jogacentrum bude mimo stránkových hodín otvorené 20min. pred začiatkom cvičenia (bude prítomný len cvičiteľ, recepcia nebude fungovať).

Mapky

Jogacentrum: Budatínska 20, Petržalka

Športcentrum Amélia: Silvánska 31, Karlova Ves

 

Podpora

Spoločnosť Joga v dennom živote je nezisková organizácia. Venuje sa osvete a propagácii zdravého životného štýlu a ochrany zdravia, vedie jogové kurzy a organizuje prednášky a semináre s týmto zameraním.

Cvičitelia (držitelia medzinárodne platného certifikátu), ako aj väčšina ostatných pracovníkov pracuje na báze dobrovoľnosti bez nároku na honorár. Prevádzka a propagácia Jogacentra je financovaná z prostriedkov získaných z kurzov a dobrovoľných dotácií.

Meno banky / Bank name: Všeobecná úverová banka, a.s.
Ulica a číslo / Street & number: Mlynské nivy 1
Mesto / City: Bratislava
PSČ / Post code: 829 90
Štát / Country: Slovakia

SWIFT: SUBASKBX
Account number (IBAN): SK87 0200 0000 0023 2213 0851
(tento účet nie je určený pre platby kurzovného)

Majiteľ účtu / Account owner: Spoločnosť Joga v dennom živote - pobočka Bratislava
Ulica a číslo / Street & number: Budatínska 20
Mesto / City: Bratislava
PSČ / Post code: 851 06
Štát / Country: Slovakia

Ďakujeme / Thank you